Audronės Paulikienės
Odontologijos kabinetas Klaipėdoje


Odontologė Audronė Paulikienė

Odontologė Audronė Paulikienė

Apie mane

Rinkoje įsikūrus tiek daug įvairių odontologijos klinikų, pacientui gali būti sunku susiorientuoti jų gausoje ir pasirinkti tinkamą. Svarbiausia rasti gydytoją-profesionalą, sugebantį laiku ir tiksliai nustatyti problemą bei tinkamai pasirūpinti Jūsų dantų gydymu. Kodėl verta pasirinkti mano kliniką?

Ilgametė patirtis

1981m. baigiau Kauno medicinos institutą, stomatologijos fakultetą. Įgyjau bendrosios praktikos gydytojos odontologės kvalifikaciją. Nuo 1981m. iki 1996m. dirbau Klaipėdos miesto stomatologijos poliklinikoje, nuo 1996 m. – savo privačiame kabinete. Esu Lietuvos Respublikos odontologų rūmų narė.

Įgūdžių tobulinimas ir domėjimasis naujovėmis

Nuolat tobulinuosi teoriniuose-praktiniuose seminaruose, respublikinėse ir tarptautinėse gydytojų-odontologų konferencijose bei kvalifikacijos kėlimo kursuose.Ypatingą dėmesį skiriu endodontijos, periodontologijos ir estetinio dantų restauravimo naujovėms.

Modernus kabinetas

Gydytojo kabinetas atitinka griežtus kokybės bei higienos reikalavimus. Naudoju tarptautinių organizacijų sertifikuotas bei Lietuvoje aprobuotas odontologines medžiagas ir medikamentus.

Šiltas bendravimas su pacientais

Myliu savo darbą, tad į kiekvieną pacientą žiūriu atsakingai, stengdamasi suprasti ir patenkinti kiekvieno jų poreikius. Žinodama visuomenėje įsišaknijusią baimę odontologams, stengiuosi apsilankymo stresą sumažinti iki minimumo.

Strategiškai patogi kabineto vieta

Kabinetas įsikūręs miesto centre, Tilžės g. 27, tad labai patogus susisiekimas tiek viešuoju, tiek asmeniniu transportu.

Mano tikslas – ne tik pašalinti skausmo priežastį, bet ir padėti Jums jaustis bei atrodyti gražiai, nebesirūpinant savo šypsena.

.

Jei nuspręsite gydytis – pirma konsultacija bus nemokama.

Registruokitės telefonais +370 46 485 050 arba +370 686 61 040

Arba trumpai apibūdinkite, kuo skundžiatės, o aš su Jumis susisieksiu ir suderinsiu Jums tinkamą apsilankymo laiką.


Odontologė Audronė Paulikienė

Įmonės kodas: 141179789

Odontologinės priežiūros įstaigos licenzijos nr.: 1480

Odontologijos praktikos licenzijos nr.: OPL-00739